Kas gali tapti nariuLLŽKA narystės privalumaiNariams privalomi dokumentaiKaip tapti nariuMokesčiai

LLŽKA nariais gali tapti visi pilnamečiai asmenys remiantys, palaikantys ir skatinantys žindymą. Tapti nariu galite bet kada ir net jei nesate Tarptautinės egzaminuotojų tarybos pripažintu laktacijos konsultantu (IBCLC). Narystė LLŽKA nesuteikia profesinės kvalifikacijos ir teisės vadintis laktacijos ir žindymo konsultantu. Ši kvalfikacija įgyjama išlaikius IBLCE egzaminą

LLŽKA nariais negali būti pieno mišinių ar dirbtinio kūdikio maitinimo priemonių gamintojai, firmų atstovai ir platintojai.

– Nuolaidos asociacijos organizuojamų konferencijų, kursų, seminarų mokesčiams;
– Mėnesiniai LLŽKA naujienlaiškiai el.paštu;
– Narių atstovavimas vyriausybinėse ir profesinėse organizacijose;
– Nemokamas įtraukimas į „RASTI ŽINDYMO KONSULTANTĄ” Lietuvoje paiešką LLŽKA tinklalapyje (tik IBCLC);
– Regioninės, tarptautinės konferencijos, mokymai, seminarai, pagalba ruošiantis Tarptautinės egzaminuotojų tarybos pripažinto laktacijos konsultanto egzaminui;
– Informacija apie mokymus, konferencijas žindymo ir laktacijos srityje visame pasaulyje;

Narystės asociacijoje kalendoriniai metai nuo sausio 1 dienos iki gruodžio 31 dienos. Įstojus vėliau nei sausio mėnesį, gausite visą einamųjų metų medžiagą, taip pat ir konferencijų informaciją.

Norėdamas tapti Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos nariu užpildykite prašymą. Prašyme nurodytu el.paštu gavę narystę patvirtinantį laišką, perveskite stojamąjį ir metinį nario mokestį į Asociacijos sąskaitą. Tuomet bus aktyvuotas Jūsų prisijungimas www.lalak.lt svetainėje.

Narystė LLŽKA:
Stojamasis mokestis 30 EUR*
Metinis nario mokestis 30 EUR*

*Sprendimas priimtas 2018-02-23 d. Visuotiniame narių susirinkime ir galioja visiems nariams, kurie į Asociaciją įstoja arba narystę pratęsia vėliau nei 2018-02-23 d.