LLŽKA globojamas tarptautinis seminaras: “Žindymo situacijos tyrimas pasaulyje” (WBTi)

Šių metų gruodžio 4-6 dienomis Vilniuje vyks LLŽKA globojamas tarptautinis seminaras pagal pasaulyje vykdomą projektą Žindymo situacijos tyrimas (WBTi).
Šiame uždarame seminare dalyvaus septynių šalių – Austrijos, Slovėnijos, Vokietijos, Italijos, Kazachijos, Maltos, Olandijos – atstovai. Seminarą moderuos dr. Shoba Suri (mitybos ir dietetikos ekspertė, projekto WBTi direktorė, Indija), Alessia Biggi (IBFAN projektų direktorė, Ženeva) ir Daiva Šniukaitė-Adner (IBCLC, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacija).
Trijų dienų seminare dalyviai mokysis, kaip , naudojant tarptautinę žindymo situacijos vertinimo priemonę, atlikti savo šalies žindymo situacijos tyrimą pagal 15 Pasaulio sveikatos organizacijos žindymo vertinimo kriterijų. Kiekviena šalis, atlikusi tokį tyrimą, duomenis talpina į tarptautinę duomenų bazę internete ir vėliau, atnaujindama duomenis, nuolatos stebi vykstančius pokyčius tiek savo šalyje, tiek visame pasaulyje, teikia siūlymus sprendimų priėmėjams, politikams, kaip gerinti situaciją. Tokį tyrimą Lietuvoje 2016/2017 m., bendradarbiaujant su LLŽKA, atliko grupė tyrėjų VšĮ “Pradžių pradžios” vardu (daugiau apie tyrimą galima rasti čia).
Naudodamasi situacija, kad į Lietuvą atvyksta pasaulyje žinomi žindymo politikos ir praktikos atstovai, LLŽKA rengia seminarą Lietuvos auditorijai, kurioje užsienio svečiai skaitys pranešimus. Sekite naujienas!

Komentarų nėra.

Parašykite komentarą