Kviečiame prisidėti prie Lietuvos naujagimių, kūdikių, vaikų ir jų motinų sveikatos saugojimo ir gerinimo. Padėkite mums skatinti žindymą ir siekti kokybiškos, moksliniais įrodymais pagrįstos sveikatos priežiūros, pagalbos ir konsultacijų žindymo ir laktacijos klausimais besilaukiančioms ir žindančioms moterims, bei jų šeimos nariams.

Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacija yra nevyriausybinė organizacija, kuri yra išlaikoma iš surinktų stojimo ir nario mokesčių bei paramos. Paramą asociacijai priimame tik iš fizinių ir juridinių asmenys, kurie laikosi PSO/UNICEF Tarptautinio motinos pieno pakaitalų rinkodaros kodekso (http://www.who.int/nutrition/publications/code_english.pdf ).

Galite paremti asociaciją pervesdami lėšų į asociacijos sąskaitą, remdami kitomis formomis.

Taip pat asociaciją galite paremti ir pervesdami 1,2 procentus gyventojų pajamų mokesčio užpildę prašymą VMI iki kiekvienų metų gegužės 1 dienos.
Lėšos yra naudojamos mokymų, kursų, konferencijų rengimui, literatūros leidybai, internetinės svetainės išlaikymui.

Gavėjas:
Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacija
Įmonės kodas: 302796969
Sąskaitos Nr: LT13 7044 0600 0783 7561
SEB Bankas
Paskirtis: PARAMA.

LLŽKA LAIKOSI IBCLC PROFESINIO ELGESIO KODEKSO IR NĖRA SUSAISTYTA JOKIAIS FINANSINIAIS AR KITAIS ĮSIPAREIGOJIMAIS SU  PIENO MIŠINIŲ AR DIRBTINIO KŪDIKIO MAITINIMO PRIEMONIŲ GAMINANTOJAIS, FIRMŲ ATSTOVAIS IR PLATINTOJAIS.